Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Капсульний готель в Токіо

18826.jpg
 

Архітектори Schemata вирішили пожартувати над стереотипами і побудувати в капсульному готелі справжню сауну.
Архітектурна студія Schemata на чолі з президентом Джо Нагасакі відремонтувала капсульний готель в центрі Токіо і з’єднала спальні відсіки з саунами. Після цього вони практично повністю змінили інтер’єр, залишивши недоторканими лише самі капсули.

Команда архітекторів поміняла в інтер’єрі все, починаючи від статі і закінчуючи меблями. За формою і кольором старі японські капсульні готелі дійсно чимось нагадують сауну, тому архітектори вирішили пожартувати і побудували в готелі справжню сауну.

Сама назва готелю ºC (Do-C) теж пов’язано з саунами і, відповідно, високою температурою всередині. Традиційно самі капсули виготовляються з модульного пластика або скловолокна.

В Японії капсульні готелі завоювали популярність давно – перший подібний готель відкрився в Осаці в 1970 році. І цілком зрозуміло чому: це дешево, комфортно, сучасно і вигідно як для власників, так і для відвідувачів.Сам готель ºC (Do-C) належить готельного холдингу Nine Hours, який зараз активно розвиває готельну мережу по всій Японії.

Капсульні готелі обходяться постояльцям набагато дешевше звичайних і дозволяють невибагливим гостям виспатися і відпочити за невеликі гроші.

Ще один великий плюс нового капсульного готелю в тому, що в ºC можна оселитися на будь-який період, аж до однієї години, а також зачекініться в будь-який момент.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно