Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кемерон вирішив оголосити війну скупці нерухомості корупціонерами

5341.jpg
 

Британський прем’єр має намір вжити заходів, щоб обмежити скупку нерухомості корупціонерами, які таким чином відмивають награбовані кошти.

Прем’єр-міністр Великобританії Девід Кемерон має намір оголосити про заходи по боротьбі з іноземними корупціонерами, які купують елітну нерухомість в країні на “брудні гроші”, повідомляє Guardian.

За даними видання, з промовою на цю тему Кемерон виступить сьогодні в рамках візиту до Сінгапуру.Зокрема, невдоволення прем’єра викликає скупка нерухомості, в основному в Лондоні, “людьми з-за кордону через анонімні підставні компанії на відмиті або награбовані кошти”.

Кемерон збирається заявити, що “Сполучене королівство не повинно бути безпечним притулком для корупційних доходів з усього світу”. Для боротьби з цим уряд пропонує вже восени створити загальний реєстр земель у власності в іноземних компаній, в який будуть вноситися різні дані про власників.Також уряд має намір обговорити проект змін до реєстру нерухомості, які дозволять відстежувати іноземні підприємства, що мають державні контракти.

Пропозиції Кемерона підуть за березневим доповіддю Transparency International про використання підставних фірм для покупки елітної нерухомості (10% всіх будинків у Вестмінстері в центрі Лондона належать офшорним компаніям).

Раніше британський телеканал Channel 4 зняв фільм-розслідування за участю підставних російських “корумпованих чиновників”, які пропонували лондонським агентам з нерухомості здійснити таємний продаж будинків в елітних районах столиці.У фільмі “З Росії з готівкою” (From Russia with Cash) в ролях чиновника російського Мінохоронздоров’я “з невеликою зарплатою” і його дружини виступили російський активіст Роман Борисович і український журналіст – ведуча програми Схеми Наталія Седлецька.

Джерело: news.liga.net

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно