Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кемпінг в вінтажних трейлерах в Каліфорнії

 

Невеликий кемпінг в Каліфорнії поруч з красивим національним парком Джошуа-Трі за короткий час став улюбленим місцем для фотосесій в стилі бохо. Відповідний антураж тут задають гостьові будинки в переобладнаних трейлерах 1950-1970-х років.
Поселившись в одному з трейлерів Joshua Tree Acres, ви опинитеся в епоху, коли “все божеволіли по Beatles, а мобільні телефони здавалися науковою фантастикою”, обіцяють власники відокремленого рітрітах на південному сході Каліфорнії.Його господарі і творці – троє друзів, музиканти Джозеф Огустен, Жюстін Беннетт, Ендрю Алхорн, які за кілька років перетворили ділянку посеред пустелі в затишний кемпінг з вінтажним флером. Поки на його території всього чотири будинки, але їх кількість постійно зростає.

Оригінальна житло являє собою переобладнані трейлери американської компанії Airstream, що займається випуском “мобільних будинків” з 1930-х років.Закохані в вінтаж Джозеф, Жюстін і Ендрю спеціально відшукали для свого проекту старі “ейрстріми” – фірмові трейлери з круглим, обтічним корпусом з блискучого алюмінію. Оголошення про продаж друзі моніторили в інтернеті, а потім забирали покупку.Заради однієї з них навіть довелося зробити невелику подорож до Мексики.

Кожному будинку власники дали назву, яке так і проситься на обкладинку музичного альбому.Гості можуть вибрати між Piece of the Sky, трейлером 1975 року народження, або Kind of Blue 1959 го, оселитися в Sound of Silence або в Merchant on the Road (обидва 1960-х років). Друзі власноруч займалися ремонтом і редізайном трейлерів.У двох з них вони створили обстановку максимально близьку початкової, зберігши вбудовані меблі та оригінальні оббивки. Два інших удома, навпаки, обладнали сучасною, створеної на замовлення дерев’яними меблями.Антураж завершили марокканські килими, плетені кошики, стелажі з вініловими платівками, світильники і аксесуари, знайдені в антикварних лавках або на гаражних розпродажах.

Крім гостьових трейлерів, на території Joshua Tree Acres є клубний будинок з великою терасою і загальним столом, за яким великі компанії збираються на вечерю, вуличний камін для прохолодних ночей, масажна ванна під відкритим небом, а незабаром з’явиться ще йбасейн з солоною водою.

До кожного будинку прилягає окрема тераса: розвішані тут гамаки і крісла-гойдалки призначені для головного вечірнього заняття – споглядання драматичних заходів на тлі гір і пустельних марсіанських пейзажів з химерними силуетами дерев Джошуа.

Джерело: admagazine.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно