Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

KFC відкриється на Печерську. На місці закритого закладу McDonald’s

 

На місці закритого ресторану McDonald’s біля ст. м. Печерська відкриється ресторан міжнародної мережі швидкого харчування KFC. Договір оренди був підписаний через трохи більше місяця після закриття закладу конкурента.
Власник об’єкта і KFC підписали договір про оренду приміщення розташованого по бул. Лесі Українки, 26, розповіла Retailers директор консалтингової компанії UTG (виступала консультантом) Євгенія Локтіонова. “КFC вже почав проводити ремонтні роботи.Вони будуть розширювати приміщення вглиб будівлі, за рахунок чого площа збільшиться на 10-15% від існуючої (398 кв.м.) “, – розповів представник власників будівлі Андрій Іоанно.

Він додав, що відкриття ресторану KFC можна очікувати у вересні.Майданчиком на Печерську цікавилися кілька компанією, які працюють в продуктовому ритейлі, фінансовому секторі і ресторанному ринку, зазначає Євгенія Локтіонова. За підрахунками одного з претендентів, щодня повз приміщення проходить 72-75 тис. Чоловік.

Вибір КFC з усіх претендентів Іоанно пояснює тим, що це один зі світових лідерів в сегменті ресторанів швидкого харчування, що гарантує надійність і стабільність у взаєминах.”Крім цього споживачі звикли, що в цій локації працює заклад громадського харчування. Є вже напрацьована аудиторія. Це буде відображатися на фінансових показниках KFC. Що теж є для нас важливим”, – говорить він.

В Україні KFC розвивається по франшизі. На кінець минулого року ресторани відкривали три партнера міжнародної мережі.Ресторан на Печерську запускає франчайзі, який управляє трьома закладами в Дніпрі і одним в Києві, в ТРЦ Lavina Mall, розповів Retailers джерело, знайоме з ходом переговорів.Представник франчайзі Катерина відповіла Retailers, що не може надати коментар з приводу відкриття ресторану в Києві.

Всього ж KFC в Україні налічує 16 ресторанів швидкого харчування, з яких 12 працюють в Києві.

Джерело: retailers.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно