Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кілька сотень родин українських військових ризикують залишитися без житла.

161.jpg
 

Вночі в Святошинському районі Києва невідомі «активісти» скоїли черговий розбійний напад на будівельний майданчик житлового комплексу «Святобор».
В ході нападу невідомі, поранивши охоронця будівництва невстановленим знаряддям, зламали паркан, увірвалися на територію будівництва і завдали значної шкоди приватній власності.Нападники влаштували погром в будівельних приміщеннях, пошкодивши і викравши техніку та особисті речі робітників на суму близько 1,7 млн. гривень.

Ділянка знаходиться в користуванні Головного Управління розвідки при Міністерстві Оборони України, яке привернуло до будівництва ТОВ «Інвест-Будресурс». В даний час на ньому зводиться житловий комплекс «Святобор».

Частина квартир у комплексі (більше 11 000 кв. М.) Буде передана сім’ям безквартирних військовослужбовців української армії. Однак, невідомим зловмисникам, така перспектива не подобається.Вони, користуючись складною ситуацією в країні, активно перешкоджають будівництву, загрожують працівникам будівництва, завдають шкоди приватній власності.В умовах, коли Україна фактично перебуває в стані війни, подібні дії можна трактувати як диверсію в тилу української армії. На жаль, міліція, з невідомих причин, не діє або займає пасивну позицію спостерігачів.Під надуманим приводом, міліціонери супроводжували погромників під час вчинення ними протиправних дій.Ця акція несе в собі практично всі ознаки майбутнього рейдерського захоплення території і є доказом того, що, незважаючи на зміну влади, продовжують використовуватися старі злочинні схеми.

Роман Хабіна, директор ТОВ «Інвест-Будресурс»: «Подібні акції, на мій погляд, не є безкорисливими. До мене вже зверталися посередники, які пропонували за винагороду вирішити питання так, щоб у нас не було подібних проблем.Але, ми не згодні регулювати ситуацію подібним чином, а готові захищати державну і приватну власність всіма доступними законними способами ».

Будівництво ведеться на законних підставах.Компанія Інвест-Будресурс своєму розпорядженні усім пакетом документів для будівництва: правовстановлюючий документ на землю, містобудівні обгрунтування та обмеження, акт обстеження зелених насаджень, розроблений і затверджений проект, експертний звіт попроекту, декларацію на виконання підготовчих робіт та дозвіл на виконання будівельних робіт.

Інформаційна довідка: Житловий комплекс «Святобор» розташований в Святошинському районі Києва, поруч з метро Житомирська. Здача I черги намічена на II квартал 2015. Замовником будівництва є Міністерство Оборони України, забудовником – ТОВ «Інвест-Будресурс». Генеральний підрядник – компанія Devenstroy

Джерело: svyatobor.kiev.ua

Возможно, Вам также будет интересно