Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кількість нових довгобудів в найближчі декілька років може зменшитися

2543.jpg
 

Підхід до проектування змінюється.

Кількість довгобудів, які виникають через неправильне фінансового планування забудовників, може зменшитися. Сьогодні відсоток таких об’єктів у Києві становить близько 20%. Про це повідомила Ганна Іскіердо, директор проектної компанії «АИММ-ГРУП».

В Україні багато забудовників приступали до зведення об’єктів без розробленого фінансового плану, змінюючи проект і відповідно бюджет уже в процесі будівництва.У підсумку виявлялося, що через певний час неефективно використовувані гроші закінчуються, і компанія не може завершити проект або затягує термін введення в експлуатацію.У майбутньому кількість довгобудів, що виникли за вказаною вище причини зменшитися, оскільки сьогодні змінюється підхід до розробки інвестиційних проектів, велика увага приділяється ескізного проектування об’єкта.

За словами Іскіердо, проектні компанії починають надавати замовникам не просто креслення майбутнього об’єкта і архітектурні рішення, але, що найважливіше, – техніко-економічне обгрунтування.«Таким чином, забудовник одразу може оцінити бюджет будівництва для запропонованого архітекторами об’єкта, тим самим чітко розуміючи які фінансові ресурси і на якому етапі йому знадобляться», – говорить вона.Експерт також зазначила, що сьогодні проектування з таким розрахунком пропонують не більше 2-3% від загальної кількості проектних компаній на українському ринку.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно