Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кількість одержувачів субсидій почне зменшуватися через 1,5-2 роки – Рева

thumb-big-380x250-072e
 

За прогнозами міністра соціальної політики Андрія Реви, кількість одержувачів субсидій, яке в наступному опалювальному сезоні виросте з 5,5 до 9 мільйонів домогосподарств, почне зменшуватися через 1,5-2 роки, повідомила прес-служба Мінсоцполітики.

Як наголошується в повідомленні, про це Рева сказав на нараді з представниками Міністерства соціальної політики, Міністерства фінансів, Державного центру зайнятості (ДЦЗ) і Пенсійного фонду України (ПФУ).

Прес-служба повідомила, що темою наради став обмін інформацією в електронному вигляді між даними відомствами для полегшення отримання соціальних виплат українцями.

“Останні двадцять років люди при оформленні соціальних виплат і пенсій змушені ходити по колу за різними довідками, тоді як існують бази даних, де ці довідки є в електронному вигляді. Просто потрібно налагодити обмін інформацією між Мінфіном, ДЦЗ, ПФУ та Мінсоцполітики. І зробити це потрібно в стислі терміни”, – цитує Реву прес-служба.

Як зазначається, для цього представники відомств мають намір скласти перелік необхідної інформації, яку їм потрібно отримати від партнерів.

Джерело: economics.unian.net

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно