Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кількість одержувачів субсидій в Україні за рік зросла – Музиченко

17360.JPG
 

Житлові субсидії перепризначено більш ніж 4,3 млн домогосподарств і Україні, поінформував директор Департаменту державної соціальної допомоги Міністерства соціальної політики України Віталій Музиченко.
“На поточний момент одержувачів субсидій дійсно більше, ніж в минулому році. На сьогоднішній день перепризначено, і отримають таку субсидію понад 4,3 млн домогосподарств”, – сказав В.Музиченко на брифінгу в Києві в четвер.

При цьому він зазначив, що зростання кількості одержувачів субсидій в минулому році був викликаний підвищенням цін на житлово-комунальні послуги в Україні.

За прогнозами чиновника, в нинішньому році кількість одержувачів субсидій може скоротитися.Він пояснив, що тарифи і ціни на житлово-комунальні послуги не будуть підвищуватися такими темпами, як це було раніше. Крім того, нагадав В.Музиченко, в Україні підвищилися доходи населення: збільшилася мінімальна заробітна плата, зросли зарплати у працівників бюджетної сфери.”З огляду на обставини, які є зараз, ми вбачаємо, що велика частина громадян буде мати можливість самостійно платити за житлово-комунальні послуги.Ми сьогодні спостерігаємо, що чисельність сімей, яким надаються субсидії, буде зменшуватися “, – заявив директор департаменту.

Разом з тим він додав, що субсидії громадянам, які отримували таку допомогу в попередньому році, в нинішньому сезоні будуть переоформлені автоматично.

При цьому у відомстві зазначають, що повторно необхідно подавати документи на оформлення субсидій тим громадянам, хто орендує житло або у кого відбулися зміни в складі сім’ї.

За словами В.Музиченко, більше 80% домогосподарств допомогу на наступний рік вже переоформлена. Він також повідомив, що житлову субсидію не перепризначували близько 1,2% субсідіантам.

Говорячи про причини відмови в наданні субсидії, чиновник зазначив, що такою є здійснена покупка на суму понад 50 тис. Грн. Мова не йде, пояснив він, про оплату послуг, лікування або навчання на таку суму. В.Музиченко також додав, що підставою для відмови в наданні субсидій на наступний рік може бути заборгованість по оплаті житлово-комунальних послуг.”Якщо говорити про інші критерії, які дають можливість не призначати субсидію або позбавляють права на отримання субсидій, то з травня місяця – це факт наявності простроченої понад два місяці заборгованості.Але він стосується тільки перепризначення субсидій на наступний рік “, – додав чиновник.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно