Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кількість пропозицій на ринку вторинного житла скоротилося

1124.jpg
 

На сьогодні кількість пропозицій на ринку вторинного житла скоротилося з 55000 квартир до 18 тисяч.
Про це повідомив провідний спеціаліст департаменту маркетингу одного зі столичних агентств нерухомості Сергій Костецький, передає telegraf.com.ua.

За його словами, багато об’єктів на вторинному ринку житлової нерухомості був знятий з продажу через коливання курсу валют.

“У гривневому еквіваленті ціна практично не змінилася, а в доларах вона впала пропорційно зростанню курсу. Якщо людина проінвестував в квартиру рік тому 100 тисяч доларів, то зараз вона коштує 60 тисяч. Тому багато людей зняли з продажу квартири.На ринку залишилося 17-18 тисяч квартир, які потрібно продати навіть за такими цінами, які зараз є “, – зазначив С. Костецький.

Він також повідомив, що вартість житла на вторинному ринку є завищеною, а різниця в ціні за квадратний метр на первинному та вторинному ринках становить близько 2 тисяч гривень.

“На первинці можна знайти нормальні варіанти в межах 10 тисяч гривень за квадратний метр, в той же час на вторинному – сама убита” хрущовка “починається від 12 000 гривень за метр. Зараз забудовники більш-менш стабільні і нормальні.Ясна річ, що зараз особливо нових об’єктів не починають, тому людям доводиться інвестувати в те, що є “, – сказав експерт.

Джерело: ubr.ua

Возможно, Вам также будет интересно