Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кінотеатр у вигляді метеоритного дощу в Гонконзі

16740.jpg
 

Гонконгське бюро One Plus Partnership Ltd. + спроектувало в Гуанчжоу кінотеатр Meteor Cinema.
Для оформлення двох’ярусного мультиплексу мережі Jinyi Cinemas в торговому центрі R & F Haizhu Squareавтори вибрали тему метеорів. Чому?Яскравість і скороминущість цих падаючих з неба зірок чимось схожі на фільмам, які живуть на екрані нетривалий час, хоча на їх створення витрачено величезну кількість зусиль кінематографістів. Та й зірки кіно так само спалахують і гаснуть як метеори на небі.

У вестибюлі – цікава інсталяція зі стрижнів, що спускаються зі стелі, нагадуючи метеорний дощ. Для посилення ефекту вони спрямовані в різні боки. Довжина і позиція окремих елементів розраховувалися на комп’ютері, а потім підганялися на місці при монтажі.Інсталяція виконана з алюмінію і пофарбована під дерево.

Стіни коридорів завдяки текстурі і нахилам під різними кутами також передають ідею метеорного потоку, але вже в камені. Різні зали архітектори оформили по різному, але також підкоряючись головному мотиву.У залі IMAX, наприклад, ефект досягається за рахунок освітлення, в інших залах – використані візерунки і декорації на стінах, а місця замінені диванами.

Джерело: newbud.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно