Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Китай має намір інвестувати $ 515 мільйонів на українське садівництво

16448.JPG
 

Кошти будуть спрямовані на розвиток переробки плодів, будівництво фруктосховищ і виробничо-логістичних комплексів.
Державна корпорація Китаю China Haisum Engineering, яка займається розробкою і впровадженням інфраструктурних проектів, має намір протягом наступних двох років інвестувати 515 мільйонів доларів у розвиток української галузі садівництва, що сприятимерозвитку вітчизняного аграрного сектора.

Про це повідомив глава асоціації “Укрсадпром” Дмитро Крошка в ході підписання меморандуму про співпрацю між українською асоціацією і держкорпорацією Китаю.”Завдяки китайської корпорації українські садівники зможуть отримати 515 мільйонів доларів протягом наступних двох років. Це прекрасна можливість для того, щоб зробити українське садівництво конкурентоспроможним на світовому ринку”, – сказав Крошка.

Зокрема, за його словами, 170 мільйонів доларів буде направлено на розвиток галузі переробки плодів, 30 мільйонів доларів – на будівництво фруктосховищ і 120 мільйонів доларів – на будівництво виробничо-логістичних комплексів.Також важливим напрямком співпраці стане удосконалення вітчизняних систем зрошення, в яке китайська сторона планує інвестувати 53 мільйони доларів. “Це ті ключові напрямки, які впливають на стан садівництва”, – сказав Крошка.

Він зазначив, що китайські партнери відібрали для фінансування 18 проектів в 16 областях України. При цьому суми інвестицій для кожного з них будуть коливатися від 200 тисяч доларів до 25 мільйонів доларів.Глава української асоціації додав, що ці кошти стануть доступними для вітчизняних садівників після проведення міжнародного форуму в Пекіні в травні поточного року.

За словами Крошки, корпорація China Haisum Engineering має великий досвід у проектуванні та впровадженні подібних проектів в інших країнах.

Як зазначив генеральний директор департаменту з міжнародних зв’язків китайської корпорації Гонг Чжюн, китайська сторона зацікавлена ​​у співпраці і готова поділитися з Україною своїм досвідом у цій сфері.”Ми готові поділитися нашим багаторічним досвідом в сфері переробки та вирощування різної продукції. Також ми готові надати фінансування Україні.Ми готові поліпшити стан українських корпорацій і населення в цілому шляхом співпраці, модернізації та будівництва нових об’єктів на території України “, – сказав він.

Джерело: unian.net

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно