Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Китай побудує в Камбоджі найвищі вежі-близнюки в світі

686868
 

Контракт на будівництво в Камбоджі веж-близнюків, що по висоті переважають хмарочос нафтової держкорпорації Petronas Towers в Куала-Лумпурі, був підписаний у минулі вихідні в Ухані.

Комплекс із двох веж висотою 133 поверхи, або 560 метрів, буде зведено в камбоджійській столиці – Пномпені, на березі річки Меконг. Вежі-близнюки стануть найвищими серед подібних споруд не тільки в Азії, але і в світі, хоча будуть істотно поступатися по висоті найвищого одиночному будівлі світу – хмарочоса Бурдж-Халіфа в Дубаї (828 м).

Вартість проекту – $ 2,7 млрд.

Будівництво здійснюватиме суднобудівна корпорація (Wuchang Shipbuilding Industry Group Co) в консорціумі з пекінської Sino Great Wall International Engineering Co., а також камбоджійська Thai Boon Roong (TBR) і Sun Kian Ip Holding Co. Ltd. з Макао.

У баштах-близнюках будуть розташовані готель, торгово-розважальний центр, різні офіси, виставковий комплекс, театр і ресторани, а також апартаменти.

Останні два десятиліття Камбоджа входить до числа країн-лідерів Азії за темпами економічного зростання: в середньому ВВП збільшувався на 8,1% в рік. У 2016 році, за попередніми оцінками, ВВП Камбоджі виріс на 7%. Азіатський банк розвитку називає Камбоджу “новим азійським тигром”, а Всесвітній банк в липні 2016 року зарахував її до групи країн з доходами нижче середнього рівня (від $ +1026 до $ 4035 на душу населення станом на 2015 рік), тоді як раніше вона належала до держав із низьким рівнем доходів (до $ 1025 включно).

Будівництво в Камбоджі активно розвивається завдяки притоку іноземних інвестицій, які в січні-вересні 2016 року склали $ 7,2 млрд – удвічі більше, ніж за той же період попереднього року.

Джерело: interfax.ru

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно