Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Китайські архітектори хочуть будувати хмарочоси в Чорнобилі

6806.jpg
 

Даний проект був представлений на конкурсі хмарочосів майбутнього Skyscraper Competition +2015, який щорічно проводить американський журнал eVolo.

Авторами такої ідеї виступив молодий архітектори з Китаю: Чанг Зеуа, Сонг Киянг і чи Яменг.За їхніми словами, реалізація даного проекту допоможе повернутися на батьківщину тим, хто був евакуйований у 1986 році із Чорнобильської зони.При цьому молоді винаходили проекту спираються на дані світових вчених, які стверджують, що «відродити життя» в зоні відчуження можна буде вже через 60 років. Саме тоді, за словами вчених, радіаційний фон у зоні відчуження знизиться до нормального рівня.

Варто відзначити, що архітектори пропонують будувати не просто хмарочоси – за їхнім задумом на вежах буде встановлюватися спецобладнання для очищення повітря і води. При цьому всі інфраструктурні системи будинків будуть харчуватися виключно за рахунок енергії сонця.

Дуже цікавим буде і дизайн майбутніх хмарочосів – зовні вони будуть нагадувати “Едемський сад”. За словами архітекторів, такий дизайн символізуватиме повторне освоєння людьми зони відчуження.

До слова, варто відзначити, що даний проект не став переможцем минулого конкурсу, але отримав заохочувальний приз.

Джерело: budport.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно