Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Китайські будівельники побудували 57-поверховий хмарочос Mini Sky City за 19 днів

16170.jpg
 

Китайські будівельники в черговий раз дивують світ своєю рекордною швидкістю при зведенні висотних будинків.
Нещодавно вони закінчили роботу над 57-поверховим хмарочосом з назвою Mini Sky City, який був побудований в найкоротші терміни – всього за 19 днів.

Побудувала хмарочос Mini Sky City корпорація Broad Sustainable Building, відома завдяки використанню в будівництві технологій швидко зводяться збірних будинків.Секрет цієї компанії полягає в максимально можливу підготовку всіх конструктивних елементів будівель на окремих заводських майданчиках, а також ідеальному і безпомилковому логістичному процесі.При такому підході сам процес будівництва будівлі перетворюється в технічну формальність і не забирає багато часу.

Наочною демонстрацією можливостей компанії Broad Sustainable Building і стало зведення в китайському місті Чанша будівлі Mini Sky City.Основні конструкції, а також частина зовнішньої і внутрішньої обробки цього 57-поверхового хмарочоса зайняли всього дев’ятнадцять діб.

Після остаточної здачі в експлуатацію в Mini Sky City розмістяться 800 житлових квартир, а також офісний простір на 4 тисячі осіб.Оператором будівлі стане сама компанія Broad Sustainable Building, це буде одна з її штаб-квартир.

Хмарочос Mini Sky City буде відрізнятися від інших висоток в місті Чанша активним використанням «зелених» технологій, в тому числі, і потрійний очищенням повітря як у самих приміщеннях будівлі, так і зовні.

Відповідно до початкового проекту, хмарочос Mini Sky City повинен був мати 97 поверхів, але згодом було прийнято рішення знизити поверховість до 57 на вимогу влади через що знаходиться у відносній близькості від даного об’єкта аеропорту.

Будівництво Mini Sky City – це ще один важливий крок перед початком зведення рекордного хмарочоса Sky City висотою 200 поверхів і 838 метрів.Компанія Broad Sustainable Building обіцяє зробити цей процес всього за 90 днів, але постійно переносить старт будівництва з політичних, технічних і фінансових причин.

Джерело: buildingtech.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно