Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Китайці готові бути інвесторами в державних програмах доступного житла в Україні

3081.jpg
 

Ряд державних банків і корпорацій Китайської народної республіки зацікавлений брати участь у якості інвесторів у державних програмах доступного житла в Україні.

Як повідомив заступник голови Міністерства регіонального розвитку будівництва та житлово-комунального господарства Роман Абрамовський, на сьогодні переговори про можливе залучення інвестицій під держгарантії для реалізації таких програм ведуться представникамиМінрегіону і потенційних китайських інвесторів.

“Такі переговори зараз ведуться з держбанками і держкорпораціями КНР”, – сказав він в ході галузевої наради “Стан будівельної галузі в умовах кризи: шляхи виходу, виклики і можливості” в Києві в понеділок.

За словами Р.Абрамовського, мова йде про державну програму іпотечного кредитування громадян на придбання соціального житла та про держпрограму орендного житла.

Разом з тим китайська сторона в ході переговорів зазначила необхідність надання додаткових гарантій поряд з гарантіями українського уряду для можливої ​​участі в зазначених держпрограмах

“Китайці наводять як приклад схожіпроекти в Африці і Венесуелі. Там були держгарантії і гарантії нафтових компаній. У нашому випадку нафта – це кукурудза, зерно … “пояснив Р.Абрамовскій.

При цьому він висловив упевненість у досягненні певних позитивних результатів за підсумками переговорів в цілому.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно