Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Китайці побудують метро на Троєщину – Кубів

18016.jpg
 

Попередня вартість проекту будівництва в Києві гілки метро в напрямку Троєщини становить 2 млрд доларів, 85% з яких будуть забезпечені інвестором. Проект передбачає будівництво 13 станцій.
Про це повідомив перший віце-прем’єр – міністр Мінекономрозвитку Степан Кубів на своїй сторінці в Фейсбуці. “18 кілометрів, 13 станцій, 4 гілка.Говорив сьогодні про будівництво гілки київського метро з Троєщини до аеропорту “Київ” з китайськими інвесторами (міжнародна група “Pacific Construction” – ред).Попередня вартість проекту 2 млрд доларів, 85% з них буде забезпечувати китайська сторона (кредит 20 років під 2% річних). 15% проекту буде фінансуватися на кошти Київської міської державної адміністрації – КМДА “, – розкрив подробиці переговорів Кубів.

Найближчим часом почне працювати робоча група з представників компанії, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, ДІФКУ, Київського метрополітену, які складуть текст остаточної угоди.”Це великий проект, який значно покращить життя киян і гостей столиці. Тепер з аеропорту” Київ “можна буде дістатися на метро майже в будь-яку точку міста.Крім того, як і будь-який інфраструктурний проект, будівництво нової гілки метро – це нові робочі місця, державні кошти, а значить – пожвавлення економіки в регіоні “, – зазначив перший віце-прем’єр.

Він також підкреслив, що в рамках проекту уряд та КМДА взяли на себе певні зобов’язання перед інвестором.

“Я запевнив правління міжнародної групи” Pacific Construction “, що уряд та КМДА приймають на себе зобов’язання запустити проект і довести його до кінця”, – повідомив Кубів.

Джерело: ukrinform.ru

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно