Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Киянам повернули гроші за неякісні компослуги

17689.jpg
 

Найпопулярнішими порушеннями були відсутність поливу дворів і газонів, відсутність прибирання сходової клітки, а також не обслуговування ліфтів.
Комунальні керуючі компанії, які надають послуги з утримання будинків і прибудинкових територій, перерахували в квитанціях оплату за ненадані або надані неякісно комунальні послуги жителям Києва на суму 4,52 мільйона гривень.

Про це повідомив начальник Управління (інспекції) самоврядного контролю Київської міської державної адміністрації КМДА Станіслав Москалевський.

“Перерахунок за неякісно надані послуги з боку житлово-експлуатаційних організацій, які обслуговують житлові будинки комунальної форми власності, склав 4,5 мільйона гривень.Інспекція проводила перевірки впродовж серпня – початку вересня і виявляла факти ненадання послуг. Найбільш популярними порушеннями були відсутність поливу дворів і газонів, відсутність прибирання сходової клітки, а також не обслуговування ліфтів.Були скарги на прибирання прибудинкових територій “, – сказав він, додавши, що перерахунок отримали 482 тисяч квартир.

Москалевський відзначив, що кожен споживач може сам скласти акт претензій або поскаржитися в спеціальні служби.

“У споживача є можливість захистити свої права. Кожен споживач може в разі виявлення ненадання послуг скласти акт претензій, викликати виконавця послуг, і на підставі цього домагатися перерахунку.У серпні ми самі виявляли порушення, складали акти претензій за скаргами жителів, які надсилались в служби 15-51 та 15-57. У нас є достатньо інструментів, щоб зрозуміти в якому ЖЕКу не надається та чи інша послуга “, – сказав він.

Москалевський відзначив, що механізм обрання уповноваженої особи дозволить людям легше контролювати надання послуг.

“У майбутньому ми сподіваємося, що в кожному будинку з’явиться уповноважена особа, яка контролюватиме надання послуг.На даний момент таких осіб близько 500, перерахували 4,5 мільйона грнивень “, – повідомив він.

Джерело: unian.net

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно