Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кияни активно зацікавилися купівлею будинків за містом

829.jpg
 

В кінці серпня – початку вересня попит на купівлю нерухомості під Києвом почав рости.
Уже зараз збільшився інтерес до будинків в житловому стані, з великими ділянками землі від 25 соток, з комунікаціями та пічним опаленням, в межах 50-80 км від столиці. За таку нерухомість більшість потенційних покупців готові віддати $ 25-30 тис, повідомляє DOM.RIA.com.

“Однією з причин збільшення попиту є бажання переїхати в будинок за містом на постійне проживання, а квартиру в столиці здавати в оренду.Ще одним фактором, який впливає на активність у цьому сегменті можна відзначити можливість виїхати з міста в разі відключення опалення взимку “, – зазначають експерти.

Також, за даними аналітиків, в перших числах вересня попит на оренду в столиці почав зменшуватися.Уже в першій декаді місяця попит знизиться на 10-15% в порівнянні з серпнем.

“У той же час очікувати зниження цін на оренду не варто. На початку осені вона може зрости ще на 10%.Так, в серпні вартість довгострокової оренди в Києві піднялася в середньому на 10-12% в порівнянні з травнем-червнем 2014 “, – пояснюють експерти.

Основними факторами, які вплинуть на подальше збільшення ціни, можуть стати зростання курсу долара, а також підвищення цін на комунальні послуги, додають фахівці.

Джерело: kiev.segodnya.ua

Возможно, Вам также будет интересно