Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кияни міняють свої квартири в столиці на житло в передмісті

1583.jpg
 

Зараз модно продавати квартиру в Києві і купувати більшу в передмісті.
Про це розповів киянин Борис Шутко.

“Я в столиці народився і прожив до 35 років, – каже Борис. – До весілля жив з батьків. Потім з дружиною вісім років знімали квартиру на Борщагівці. Свою міг купити хіба в кредит. Але офіційна зарплата всього півтори тисячі.Таким, як я, банки відмовляють”.

У минулому році він купив квартиру в місті Вишневе під Києвом.

“Щомісяця з дружиною третину заробітків відкладали на квартиру. На київську ще б років 10 збирали, – каже Борис. – Почали шукати передмістя.Кияни переїжджають в передмістя через дешевий житло. Об’їздили Бучу, Ірпінь, Боярку. Зупинилися на Вишневому. Там забудовник був перевірений. У сусідньому будинку квартиру купив брат дружини. Торік вклали гроші в новобудову, в квітні заселилися” .

Взяли дворівневу квартиру на три кімнати.

“За 70 квадратних метрів заплатили 46 тисяч доларів, – розповідає Борис. – Ще 10 тисяч вклали в ремонт. Зробили тільки кухню і кімнату на горищі. У липні зрозуміли, як влетіли.Коли на вулиці було +30, в нашій спальні доходило до сорока градусів. Дах на сонці розігрівалася, як сковорідка. У спальні і дитячій повинні встановити кондиціонери. Інакше ще одне літо там не переживемо”.

Перераховує мінуси життя на мансарді.

“Думали, класно жити на мансарді. Гарний краєвид, ніяких сусідів зверху. Але не все так, як собі малювали, – згадує киянин. – Коли дощ іде, спати неможливо. Сильно барабанить в бляху. Є проблема з конденсатом.Думали, завдяки індивідуальному опаленню зможемо заощадити, але все тепло виходить через великі вікна і дах”.

Джерело: gazeta.ua

Возможно, Вам также будет интересно