Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кияни з лютого отримуватимуть квитанції за компослуги європейського формату

9236.jpg
 

Жителі Оболонського і Святошинського районів Києва з лютого цього року будуть отримувати від енергогенеруючої компанії “Київенерго” адаптовані до європейського формату квитанції на оплату централізованого опалення і гарячого водопостачання, повідомив на брифінгукомерційний директор компанії Євген Бушма.

За його словами, дані квитанції також з березня отримуватимуть мешканці Дніпровського та Печерського районів, з квітня – Подільського та Шевченківського, з травня – Дарницького та частини Голосіївського, з червня – Солом’янського та решти Голосіївського.

“Ми постаралися зробити її максимально простою для клієнтів. У наших рахунках кожен клієнт буде отримувати окремий рядок для кожного лічильника, якщо у нього їх встановлено декілька. Старі квитанції не припускали внесення даних з багатотарифних лічильників.Цей недолік ми усунули, і клієнти будуть отримувати квитанції, які враховують всі параметри таких лічильників “, – сказав Бушма.

Він зазначив, що якщо клієнт заздалегідь повідомить показання лічильників в “Київенерго” через сайт або по телефону гарячої лінії, то компанія надішле такому жителю столиці заповнену квитанцію з урахуванням пільг і субсидій.

Джерело: economics.unian.net

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно