Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кияни зможуть знайти інформацію про незаконні будівельних майданчики в інтернеті – КМДА

3712.jpg
 

Столичні чиновники наголошують, що на сайті Містобудівного кадастру кожен киянин може знайти об’єкти, яким видано містобудівні умови і обмеження.

Ознайомитись з об’єктами, яким були видані містобудівні умови і обмеження, може кожен бажаючий на порталі Містобудівного кадастру Києва (http://mkk.kga.gov.ua). Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Павло Рябікін. Про це повідомляє УНІАН, посилаючись на офіційний інтернет-портал КМДА.

“Інформація на порталі постійно актуалізується. Ми плануємо, що через портал буде здійснюватися моніторинг забудови, і кияни зможуть побачити інформацію про незаконні будівельних майданчиках. А в разі виявлення будівельних майданчиків, які викликають сумніви щодо законності проведених там робіт, інформація оперативно відображається на порталі, а самі об’єкти будуть перевіряти відповідні органи”, – поінформував Павло Рябікін.

Він додав, що завдяки можливостям порталу Містобудівного кадастру вже вдалося перейти до публічності в процесі розміщення кіосків.Відомості про кіосках та їх власників відкриті, інформація доступна для кожного громадянина, в тому числі для інспектора з благоустрою.

“Містобудівна діяльність вимагає залучення інструментів, які роблять відносини між владою, громадянами і бізнесом відкритими і заснованими на довірі.Портал Містобудівного кадастру Києва є одним з таких інструментів, адже тут кияни можуть швидко і отримати інформацію про міські територіях, існуючих будівлях та будівництві, наявності незаконно встановлених тимчасових споруд, зелених зонах та тощо”, – підсумував Рябікін і зазначив, що сайт буде поповнюватися новими корисними розділами.

Джерело: ubr.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно