Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Києву потрібно півмільйона паркомісць

6773.JPG
 

Столиці бракує 470 тис. Парковок. Всього Києву потрібно близько 0500000 машиномісць, розповідає депутат Київради Георгій Ясинський. Він додає, що у «Київпарктранссервісу» є тільки 6 250 машиномісць для короткострокової парковки в центрі міста і 16 тис.машиномісць на нічних парковках в більш віддалених районах.

Раз, два і все

Варіантів вирішення нестачі паркувальних місць не так вже й багато. Так, рішенням Київради в січня 2015 року затверджена концепція розвитку єдиного паркувального простору до 2020 рВона передбачає розширення кількості паркомісць до 125 тис. За рахунок інвесторів. Правда, поки не зовсім зрозуміло, звідки цих інвесторів брати.Також передбачається зменшення людського фактора, інакше кажучи, замість паркувальників намір впровадити такі механізми оплати за паркування як паркомати, оплата по мобільному телефону і іншими електронними способами.

Ще за замовленням київської влади, за кошти міського бюджету і при ініціативної підтримки Світового банку в столиці нарешті розробили транспортну модель.Як пояснює один з її авторів, директор компанії «А + С Україна» Дмитро Беспалов, протягом декількох місяців його команда разом зі студентами-волонтерами вивчала пасажиропотоки в Києві, включаючи автомобільний, громадський наземний і підземний транспорт.За результатами дослідження вийшла модель, що відображає як існуючий стан речей, наприклад, перевантаження мостів, особливо в години пік, так і перспективи розвитку транспортної мережі.

«Світовий банк був майже готовий фінансувати проекти розвитку транспортної інфраструктури Києва, але у нас не було єдиного бачення.Кожен з розробників транспортних схем пропонував свою ідею і наполягав, що тільки вона – найправильніша », – розповідає історію розробки моделі Беспалов.Тепер, коли єдина модель розроблена, Світовий банк може почати фінансувати конкретні транспортні проекти в Києві. Які це будуть проекти – вирішувати місцевим чиновникам.Транспортна модель, як пояснює Беспалов – це стратегічний інструмент, він може, наприклад, визначити транспортні райони, в яких необхідні парковки, але конкретні локації – це тактичні рішення, за які відповідає місцева влада.

Минаючи стратегію

Поки в Києві воліють працювати з тактичними питаннями – розчищати Хрещатик (потім, можливо, станцію метро «Лісова») і проводити виховну роботу з населенням.

«Ми домовилися з власниками торгових центрів« Мандарин »,« Гулівер »,« Парус »про те, що на їх парковках можна буде залишати машину за ціною 10 грн на годину – як у першій зоні паркування», – розповідає директор департаменту транспортної інфраструктури КМДАОлександр Козловський. За його словами, таких паркомісць налічується близько 2 тис., І щоб полегшити водіям навігацію, до них вже розставляють покажчики.Таким чином столична влада намагається звільнити Хрещатик і прилеглі центральні вулиці від постійно припаркованих там не за правилами автомобілів.

Також зараз на Хрещатику ведуться роботи з установки на тротуарах спеціальних півсфер, що обмежують заїзд автомобілів. Виганяти автомобілі з пішохідних зон потрібно фізичним шляхом, впевнені чиновники, роблячи неможливим їх проїзд і паркування на тротуарі.Як додав свіжопризначений керівник «Київпарктранссервісу» Артем Іванов, вже кілька днів на Хрещатику їм допомагають патрульні поліцейські, проводячи профілактичні бесіди і роздаючи правопорушникам листівки.«Водії ставляться до цього з розумінням, хоча одна конфліктна ситуація була», – розповідає Іванов.

Перекладуть на водіїв

Головне – це культура самого населення, запевняють чиновники. Тому, щоб вирішити питання парковок, потрібно починати з себе.Для стимуляції самодисципліни у водіїв був зареєстрований законопроект, який посилює санкції по відношенню до порушників правил паркування і взагалі дозволить нарешті поліцейським бути суворішими з правопорушниками.

Документ під №2228 зареєстрували в парламенті навесні, але, як пояснює Георгій Ясинський, питання вперся в політику.Законопроект кілька разів виносили на порядок денний, і у нього навіть є 210 голосів підтримки, але щоб набрати відсутні 15 голосів, йому необхідно сприяння фракції «Самопоміч», яка поки що не має наміру голосувати за документ.

Джерело: abcnews.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно