Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київ лідирує в рейтингу зарплат

18735.jpg
 

Найвищі зарплати в Україні у 2017 році були в Києві, через міграційних процесів значно підвищилася середня зарплата в Закарпатській області, повідомив в.о. голови Державної служби зайнятості Валерій Ярошенко.
“Найвища зарплата – в Києві (середня 11 тис. 643 грн), потім йдуть Київська область, Дніпропетровська, Запорізька, Полтавська – в середньому 7 тис. 400 грн. Але за минулий рік Закарпатська область йде після Одеської, Миколаївської – із середньою зарплатою 6 тис.700 грн “, – сказав він на прес-конференції в середу в Києві.

В.Ярошенка пояснив, що Закарпатська область межує з Євросоюзом, “є великі міграційні процеси і відтік робочої сили”.”І рівень зарплати в Закарпатській області почав рости через бажання роботодавців утримати кваліфікованих співробітників”, – зазначив він.

Керівник служби підкреслив, що великою проблемою трудової міграції є низький рівень зарплати у багатьох сферах.”Сьогодні найнижча зарплата у медсестер, лікарів, вихователів – це близько 3 тис. 700 грн за даними Держстату”, – сказав він.

В.Ярошенко констатував, що є проблеми в банківській і податковій сферах, йде війна на сході країни, “але багато підприємців розуміють, що кваліфікованому працівнику треба платити гідну зарплату”.”Тому що є безвіз, люди будуть виїжджати і шукати гідну зарплату за кордоном. Ми почали кампанію” живи і працюй в Україні “. Ми звертаємося до молодих людей: якщо ти хочеш гідну роботу, у тебе повинна бути відповідна кваліфікація”, – зазначив він .

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно