Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київ має намір залучити інвестора до будівництва спорткомплексу

14453.jpg
 

Київська міська державна адміністрація (КМДА) оголосила конкурс по залученню інвестора для будівництва спортивного комплексу на просп. Генерала Ватутіна в Деснянському районі міста.

Згідно з наведеними даними, площа земельної ділянки для будівництва спорткомплексу становить 1,53 га. Ділянка належить на праві постійного користування Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА, який виступає замовником будівництва.

В рамках будівництва спорткомплексу передбачається зведення триповерхового будинку загальною площею 13,578 тис.кв. м, з ареною на 2,358 тис. кв. м, трибунами (2,155 тис. кв. м), приміщеннями під магазини (241 кв. м), кафе (240 кв. м) і фуд-корти (760 кв. м).

Орієнтовна вартість будівництва з урахуванням податку на додану вартість (ПДВ) складає 273,036 млн грн.

Однією з умов конкурсу є сплата інвестором коштів на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури Києва в розмірі не менше 5% вартості будівництва (не менше 11,376 млн грн без ПДВ). Найкраща пропозиція щодо розміру такого внеску буде основним критерієм визначення переможця конкурсу.

Умовами конкурсу також передбачається компенсація замовнику будівництва підготовчих затрат в розмірі 1% вартості будівництва (2,73 млн грн з ПДВ) протягом 10 днів після укладення інвестдоговору.

Крім того, інвестор при необхідності повинен буде за свій рахунок забезпечити демонтаж старих інженерних мереж, які потрапляють в зону будівництва, і проведення нових, які потім будуть безкоштовно передані в комунальну власність громади Києва.

Згідно з умовами конкурсу, термін будівництва об’єкта не повинен перевищувати трьох років з моменту укладення інвестдоговору. Переможець конкурсу повинен розробити і подати замовнику на затвердження проектну документацію для будівництва об’єкта не пізніше 12 місяців з моменту укладення договору.

Протягом 90 днів із моменту введення об’єкта в експлуатацію інвестор повинен буде переоформити на себе право користування відповідною земельною ділянкою.

Термін дії інвестиційного договору складає 10 років. Протягом цього часу інвестору забороняється змінювати функціональне призначення об’єкта інвестування та відчужувати його, обтяжувати його іпотекою та іншими зобов’язаннями.

КМДА приймає конкурсні пропозиції і видає конкурсну документацію протягом 30 днів після оголошення конкурсу.

Джерело: ubr.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно