Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київ може залишитися без маршруток

marshrutki
 

На сайті міської адміністрації набирає голоси петиція з вимогою залишити на вулицях тільки автобуси і трамваї. Мовляв, маршрутки недостатньо комфортні і безпечні. Столична влада визнає – виконати цю вимогу не можуть, але обіцяють значно скоротити кількість маршруток.

Чіткого графіка у маршруток немає – коли набрали пасажирів, тоді і в путь. І в боротьбі за місце на дорозі водії жовтих машин – майстри відчайдушного маневрування.

“Маршрутки трохи не відповідають якості послуг, що надаються”, – говорить Вікторія, пасажирка.

Киянка Валентина Качурина пропонує через три роки залишити на вулицях тільки автобуси і трамваї. Ідея повністю замінити маршрутки громадським транспортом виникла в подорожах по світу.

Петицію вже підтримали понад десять тисяч городян. Водії маршруток у виправдання кажуть: тільки вони доставлять пасажира туди, куди великому автобусу або трамваю – не заїхати.

“Що ви думаєте, всі автобуси вивезуть наших людей? Маршрутки – зручні і швидкі”, – впевнений Ігор Джуринський, водій маршрутного таксі.

А ось фахівці наполягають: відсутність маршруток розвантажить центр міста від пробок. А єдиний квиток на весь громадський транспорт додасть грошей в міську казну.

“Там величезний обіг чорного “налу”. Це величезні прибутки – 6-7 мільйонів гривень. Вони осідають в кишенях якихось ділків”, – зазначив Олександр Сергієнко, директор “Інституту міста”.

“Маршрутки не зникнуть!”, – заявляють в адміністрації міста. А ось їхня кількість зменшиться вдвічі. Підвозитимуть пасажирів з околиць до вузлових станцій метро, ​​а центр для них – табу. Там залишиться тільки великогабаритний громадський транспорт.

“Це 450 великих автобусів і близько 200 нових тролейбусів. Тоді ми зможемо “наситити” транспортну мережу. І трамваями в тому числі (це 70 трамваїв)”, – сказав Олександр Козловський, директор департаменту транспортної інфраструктури Київської міської адміністрації.

Міська влада порядок в транспортній системі планує навести за пару років. Планується розширити автобусні маршрути, додати трамвайні колії, а на вулицях з’явиться транспорт з електродвигунами.

Джерело: bagnet.org

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно