Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київ назвали найдешевшим містом Європи

3105.jpg
 

За даними туристичного порталу, майже так само бюджетно можна провести день в Бухаресті.

Столиця України стала особливо популярною для туристів після Євро-2012. Київ і раніше вважали найдешевшим містом, а після девальвації гривні на початку 2015 місто очолив рейтинг туристичної порталу Price of Travel.

Розрахунки проводилися за потребами туриста, який відправився в дорогу сам, живе в найдешевших хостелах, їжу купує в маркетах і їздить тільки на суспільно транспорті або ходить пішки.Порівнювали міста за ціною проживання в нічліжці, вартості однієї поїздки в тролейбусі, трамваї, метро, ​​витратами на їжу (враховуючи можливі стрибки курсу валют Плюсувати 20% до отриманої суми), відвідування визначних пам’яток і розваги.

У лідерах списку опинилися Київ, Бухарест (Румунія), Софія (Болгарія), Краків (Польща) та Белград (Сербія). У столиці України день проживання обійдеться в 385 гривень або $ 24, у вищевказаних міста східної і центральної Європи – від $ 26,38 до $ 29,86.Для порівняння в швейцарському Цюріху, найдорожчому місті, туристу доведеться за добу викласти $ 124,16. Зауважимо, що рейтинг складався до підвищення вартості проїзду в громадському транспорті, цін у супермаркетах та барах, тому сума по Києву повинна бути трохи вище.

У рейтингу, складеному журналом The Economist, Київ зайняв 124 місце серед міст найбільше придатних для житті. Найкомфортніший – Мельбурн (Австралія), найскладніший – Дамаск (Сирія). Всього брали участь в підрахунках 140 міст.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно