Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київ потрапив до сотні найбільш інвестпривабливих міст світу

2684.jpg
 

За оцінками міжнародних експертів, в 2014 році Київ посів 73-е місце в світовому рейтингу найбільш інвестпривабливих міст світу, тоді як Москва опинилася лише на 90-му.

Про це після повернення з Міжнародної конференції з нерухомості в Торонто розповів виданню ПЛ відомий український девелопер Валерій Кодецький.

На думку Кодецького даний рейтинг надає Києву непоганий аванс для розвитку.”На моє глибоке переконання, важливо не місце, а присутність в рейтингу. Київ, таким чином, отримав своєрідний аванс від світових інвесторів – в надії на те, що столиця України стане більш інвестиційно привабливою.А Росія (Москва) своєї непередбачуваною політикою повела себе в “сіру зону” невизначеності і високих інвестиційних ризиків.Я сказав би так: і Київ, і Москва зараз знаходяться в сутінках, але наші сутінки – досвітні, а московські – передзахідні “, – вважає експерт.

Говорячи про перспективи розвитку галузі в Києві, Кодецький повідомив про підготовлювану презентації великої інфраструктурного проекту в сфері ВПК, покликаного посилити обороноздатність України.Як уточнив керівник групи розробників, проект розроблений за дорученням громадської ініціативи “Національний проект” і передбачає будівництво в столичному регіоні сучасного містечка, спеціалізованого під потреби Міноборони та ВПК і немає аналогів не тільки в Україні, але і в Європі.

На думку експерта, наш внутрішній потенціал і тенденції стійкого попиту на світових ринках нерухомості, обіцяють непогані перспективи для ринку нерухомості України в довгостроковій перспективі “… і борг українських девелоперів – використати цей шанс, щобнаправити хоча б частину інвестиційних потоків в Україну”, – упевнений Кодецький.

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно