Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київ потрапив у 20-ку міст Європи, найпривабливіших для розміщення ТЦ

1724.jpg
 

Аналітики зібрали дані про 250 міжнародних брендах на 57 ринках Європи.
Лондон визнано найпривабливішим містом Європи для комерційних орендарів, Київ розмістився в першій двадцятці, обійшовши серед інших Брюссель і Цюріх.

Як повідомляє vgolos.com.ua з посиланням на польське видання “Еkonomia”, такі висновки з міжнародної консалтингової фірми JLL “Destination Europe 2015”. Аналітики зібрали дані про розширення і присутності 250 міжнародних брендів на 57 ринках Європи.

У першу двадцятку найбільш привабливих міст в Європі для роздрібних мереж увійшли Лондон, Париж, Москва, Мілан, Мадрид, Рим, Стамбул, Мюнхен, Берлін, Барселона, Амстердам, Гамбург, Санкт-Петербург, Прага, Варшава, Київ, Відень, Брюссель, Дюссельдорф і Франкфурт.

“Лондон залишається найпривабливішим містом для міжнародних орендарів, які планують розширити свою діяльність в Європі.Через масштабів ринку, його зрілості, відкритості та дружелюбності до торгівлі, місто стало магнітом для міжнародних орендарів, які готові платити більш високі ставки за кращі місця “, – прокоментував результати дослідження Джеймс Браун, керівник відділудосліджень роздрібного ринку та консалтингу в JLL.

Він додає, що інші міста з подібним рівнем привабливості, такі як Париж, Мілан, Рим і великі німецькі міста, незважаючи на економічний спад в Європі, містять свої високі позиції.

Джерело: kiev.segodnya.ua

Возможно, Вам также будет интересно