Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київ приступив до проектування першого сміттєпереробного заводу в столиці

16912.jpg
 

У Києві почали проектувати перший сміттєпереробний завод, який планують побудувати за три роки. Про це розповів заступник голови КМДА Петро Пантелєєв.
“Київ сьогодні завершив роботу над концепцією звернення відходами по місту. Ми відмовилися від будівництва сміттєспалювальних заводів, віддавши перевагу механіко-біологічної переробки. Такі комплекси абсолютно безпечні з точки зору екології.Це практично сортування сміття на основні фракції і максимальний відбір корисних, ресурсно-цінних компонентів зі сміття.На сьогоднішній день ми почали проектувати один з таких заводів в столиці, нам в цій справі допомагають закордонні консультанти “, – сказав Пантелєєв.

Він додав, що всього в Києві і за межами столиці планується будівництво 5 сміттєпереробних комплексів.

“Також планується будівництво подібних сміттєпереробних комплексів під Києвом – це в північному і південному напрямках. Всього ми маємо намір побудувати 4-5 таких комплексів. Йдеться про перспективу 2-3 років “, – сказав він.

Відзначається, що майбутні заводи зможуть приймати до 1,4 млн тонн сміття в рік, при тому, що сьогодні Київ виробляє 1,2 млн тонн сміття.

Джерело: 44.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно