Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київ шукає інвестора для будівництва будинків для постраждалих від афери «Еліта-Центр»

1372.jpg
 

Всього хочуть побудувати чотири будинки.
Київська міська державна адміністрація оголосила конкурс із залучення інвестора для будівництва 4-х житлових комплексів загальною вартістю 876 млн. 500 тис. Грн.в чотирьох районах з виділенням квартир для інвесторів, що постраждали від афери групи будівельних компаній «Еліта-центр».

Зокрема, КМДА оголосила конкурс на залучення інвестора для будівництва 25-поверхового будинку загальною площею 67 тис. 586 кв.м (920 квартир) на перетині вул. Здолбунівської та вул. Тепловозної в Дарницькому районі.

Також хочуть побудувати 2-секційний на 14 і 22 поверхи будинок загальною площею 18 тис. 541 кв. м (210 квартир) на вул. Милославської у Деснянському районі.

Привертають інвестора і на будівництво 9-поверхового будинку загальною площею 4 тис. 600 кв. м (56 квартир) на вул. Маршала Якубовського в Голосіївському районі, будівництво 16-поверхового будинку загальною площею 9 тис. 945 кв. м (101 квартира) в пров. Платонівському в Солом’янському районі.

Частина квартир в зазначених об’єктах передадуть постраждалим інвесторам.

Департамент економіки та інвестицій Київміськадміністрації видає конкурсну документацію та приймає конкурсні пропозиції від потенційних інвесторів протягом 30 календарних днів з дня публікації зазначених оголошень – 4 листопада 2014 року.

Джерело: 100realty.ua

Возможно, Вам также будет интересно