Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київ знову затягнуло їдким димом

6093.jpg
 

Швидше за все, це результат відразу декількох пожеж поблизу Києва – горять ліси біля села Зазим’я і на території Дарницького лісництва, а також тривають пожежі торфовищ.

Останнє офіційне повідомлення Санепідемстанції про стан повітря в Києві з’явилося в середу. У ньому зазначається: «Перевищення, на 17.45 2 вересня 2015, по сірчистого ангідриду в 10 разів (вул. Сабурова, вул.Закревського) і в 18 разів (Броварське шосе, 25), по діоксиду азоту зареєстровано перевищення в 1,5 рази (вул. Сабурова, вул. Закревського) і в 2 рази (Броварське шосе) ».

Міська влада на ситуацію відреагували тим, що видали рекомендацію школам в четвер зробити скорочений день і скасувати всі позаурочні заняття та гуртки для школярів, а в п’ятницю, 4 вересня, навчальний процес буде припинений взагалі.

За словами заступника голови КМДА Петра Пантелєєва, сьогодні буде обмежено в’їзд великовантажного транспорту до столиці. Крім того, міська влада звертається до власників автотранспорту з проханням по можливості не користуватися приватними авто.

Також у місті буде організовано полив вулиць і дворів у посиленому режимі.

У СЕС просять киян не виходити без крайньої необхідності на вулицю, закрити вікна, використовувати системи кондиціонування, регулярно промивати рот і ніс, кілька разів протягом дня приймати душ, проводити вологе прибирання приміщень.

Джерело: 100realty.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно