Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

“Київенерго” почне опалювати житловий фонд столиці з 12 жовтня

%D0%A2%D0%B5%D0%BF%D0%BB%D0%BE_0
 

“З огляду на те, що в найближчі дні середньодобова температура прогнозується нижче +8 градусів, за рішенням голови міськдержадміністрації Віталія Кличка, почати подачу тепла в житлові будинки доцільно вже з 12 жовтня”, – повідомила столична енергокомпанія.

У прес-службі відзначили, що теплова система Києва є однією з найбільш розгалужених в Європі. Для запобігання пошкоджень тепломереж процес подачі тепла в житловий фонд повинен проходити поступово. Згідно з розробленим графіком, підключення будинків триватиме протягом 7-10 днів. Щодня заплановано підключати по 15% будинків рівномірно по всім районам столиці.

При цьому “Київенерго” надає послугу з централізованого опалення 9,5 тис. столичним будинкам.

“Київенерго” готове до початку опалювального сезону, незважаючи на блокування господарської діяльності компанії з початку 2016 року. Компанія провела всі обов’язкові заходи в тепловому господарстві – гідравлічні випробування тепломереж, планові ремонти. Скоординована робота персоналу і відповідальних осіб від балансоутримувачів забезпечить оперативне і безпечне підключення тепла”, – зазначив директор СВП “Київські теплові мережі” Євген Глушак.

Станом на 11 жовтня акти готовності до опалювального сезону отримали 91% будинків комунальної власності, при цьому серед ЖБК та ОСББ таких тільки 43%.

“Київенерго” експлуатує практично всі енергетичні об’єкти, розташовані в столиці, за винятком Дарницької теплоелектроцентралі. “ДТЕК” належить 72,4% акцій “Київенерго”. Ще 25% +1 акція компанії володіє держава.

Джерело: interfax.com.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно