Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київрада має намір встановити 8% -у ставку оренди землі за відсутності будівництва на ділянці.

3305.jpg
 

Київрада має намір встановити орендну плату для ділянок, на яких не ведеться будівництво, на рівні 8% нормативної грошової оцінки на рік.

Київська міська рада в рамках впровадження правових механізмів збільшення доходів міського бюджету від користування землею має намір встановити орендну плату для ділянок, на яких не ведеться будівництво, на рівні 8% нормативної грошової оцінки на рік.

Як повідомила прес-служба фракції “УДАР-Солідарність”, відповідний проект рішення підтриманий депутатами міськради в ході засідання постійної комісії Київради з питань містобудування, архітектури та землекористування 7 квітня.

“Рішення завдасть удару по шахраям, які за часів” деребан “відводили ділянки на” фірми-прокладки “з метою їх подальшого перепродажу”, – цитується в повідомленні член постійної комісії Владислав Михайленко (фракція “УДАР-Солідарність”).

При цьому в повідомленні наголошується, що, прийняттям зазначеного рішення столична влада має намір спонукати орендарів землі розвивати місто.

Як повідомлялося, 27 січня поточного року перший заступник голови Київської міськдержадміністрації Ігор Ніконов заявив, що столична влада пропонує диференціювати податок на землю відповідно до напряму діяльності розташованого на земельній ділянці підприємства, при цьомуставка оподаткування для виробничого та невиробничого сектора повинна становити відповідно 1% і 3% нормативної грошової оцінки земель.

Щодо оподаткування нерухомого майна І.Ніконов повідомив, що столична влада розглядає можливість зниження максимальної ставки податку за 1 кв. м загальної площі на нерухомість до 1% з 2% мінімальної заробітної плати на рік.

Раніше, наприкінці листопада 2014 року, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк закликав київська влада підвищити орендні платежі на землю в столиці.

Згідно з даними на веб-сайті Державної фіскальної служби України, на сьогодні чинним Податковим кодексом орендна плата за договором оренди земділянки комунальної власності становить від 3% до 12% нормативної грошової оцінки на рік.

Джерело: http: // delo.ua / ukraine / kievsovet-nameren-ustanovit-8-ju-stavku-arendy-zemli-pri-otsuts-294420 / © delo.ua

Джерело: realt.ua

Возможно, Вам также будет интересно