Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київрада наклала мораторій на підвищення комунальних тарифів

f50e2b492317c6f75474015f1cb554f0_XL
 

7 липня на пленарному засіданні Київської міськради депутати підтримали мораторій на підвищення з 1 липня 2016 року тарифів на житлово-комунальні послуги в Києві. Про це повідомляє прес-служба Київради.

Також було прийнято рішення, яким забороняється нарахування по розрахунках з 1 липня і стягнення з киян пені за несвоєчасне внесення плати за ЖКП.

Рішення про накладення мораторію на підвищення тарифів представив депутат Київради Олександр Омельченко.

“Ми приймаємо це рішення, щоб не допустити стрімке падіння рівня життя населення України. Збільшення розміру цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, електрику і газ без одночасного вирішення питань забезпечення повної зайнятості населення та перегляду рівня мінімальної заробітної плати та інших соцстандартів призведе до непомірного фінансового перевантаження на кожного киянина”, – повідомив він.

Омельченко також зазначив, що зараз в судах знаходяться позови про скасування постанови Національної комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКУ) від 9 червня 2016 року, згідно з якою були встановлені нові тарифи нажитлово-комунальні послуги.

Відповідне рішення підтримали 75 депутатів.

Джерело: news.liga.net

, , , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно