Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київрада передала жителям самобуду Войцеховського ділянку для будівництва третьої черги ЖК

18197.jpg
 

Київська міська рада надала житлово-будівельному кооперативу житлового комплекс6а (ЖК) “Перлина Троєщини” по вул. Закревського, 42а у Деснянському районі Києва дозвіл на розробку проекту відведення земельної ділянки для будівництва третьої черги ЖК.
Як повідомила прес-служба партії “Блок Петра Порошенка” Солідарність “з посиланням на голову постійної комісії з питань містобудування, депутата Київради Олександра Міщенка, відповідне рішення депутати Київради підтримали на засіданні 9 листопада.”Міські обранці надали дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки обслуговуючому кооперативу ЖБК” Наша Перлина “для будівництва та обслуговування комплексу багатоквартирних будинків.Це важливий крок до узаконення даного об’єкта “, – цитується в повідомленні О.Міщенко.

Як повідомлялося, 9 листопада під час чергового засідання Київради інвестори ЖК “Перлина Троєщини” блокували Київську міськдержадміністрацію з вимогою проголосувати за проект рішення про відведення земельної ділянки для будівництва житлового будинку.

За даними актівівстов, перша і друга черга будівництва ЖК “Перлина Троєщини” вже здані в експлуатацію, проте третя черга будівництва не може розпочатися через відсутність дозволу на будівництво.

Генеральна прокуратура України в кінці жовтня 2016 завершила досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо забудовника А.Войцеховского, підозрюваного в скоєнні низки кримінальних злочинів і створенні організованої злочинної групи.

А.Войцеховскій був затриманий 15 липня 2016 року за підозрою в ухилянні від сплати податків на суму 12,5 млн грн, створенні організованої злочинної групи та інших злочинах.

Печерський райсуд Києва обрав А.Войцеховському запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з визначенням застави в розмірі 14 млн грн, після внесення якої він повинен знаходитися за місцем свого фактичного проживання.

Джерело: interfax.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно