Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київрада програла суд по земельній ділянці на Осокорках

EVs9WQLS
 

Про це стало відомо з відповідного рішення Господарського суду Києва.

Згідно з матеріалами справи, забудовник отримав усі необхідні для початку будівництва узгодження, але не встиг почати зведення торгового центру в термін.

“Суд прийшов до висновку, що позивач довів суду, що порушення термінів забудови земельної ділянки сталося не з його вини. Адже отримання дозвільної документації на забудову земельної ділянки та її узгодження не залежить від волі позивача.Також, судом при розгляді справи не встановлено факту порушення позивачем прав відповідача, як орендодавця за договором оренди”, – йдеться в рішенні суду.

У свою чергу Київрада має право подати апеляцію на рішення суду.

Нагадаємо, що у ст. м.”Осокорки” запроектований ТЦ “LeBoulevard”. Але після масових виступів місцевих жителів, влада вирішила розбити на місці забудови сквер.

Мер Києва Віталій Кличко заявив, що із забудовником знайдено компроміс, в рамках якого компанія отримає аналогічну ділянку і компенсацію втрат. У свою чергу ТОВ “Скай-Буд ЛТЛ” через суд зажадав у КМДА відновити будівництво торгового центру.

Довідка: ТЦ “LeBoulevard” запроектований у ст. м. “Осокорки” і є торговим центром районного масштабу. Договір оренди був укладений в 2011 році, декларація на ведення будівельних робіт зареєстрована після оформлення всіх документів в листопаді 2014 року. Площа земельної ділянки 0,76 га, з них під забудовою – 0,26 га. Площа комплексу – 3,9 тис. кв. м.

Джерело: stroyobzor.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно