Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київрада створила комунальний концерн для ліквідації 63-х ЖЕКів

3981.jpg
 

Київська міська рада створила комунальний концерн “Центр комунального сервісу”, до якого увійшли 63 житлово-комунальних організації столиці.

За таке рішення на засіданні Київради проголосували 68 депутатів.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації (КМДА) Петро Пантелєєв повідомив, що концерн буде здійснювати адміністрування і подальшу ліквідацію 63-х комунальних організацій.

“Дві основні цілі створення концерну: організувати роботу 63-х комунальних підприємств, які вже не беруть участь у наданні комунальних послуг, і прискорити проведення їх ліквідації, і друге – усунути утворився провал між населенням іпідприємствами, що надають комунальні послуги “, – пояснив він.

КК “Центр комунального сервісу” віднесено до відання КМДА, статутний фонд концерну встановлений у розмірі 12,8 тис. Грн.

Раніше Київрада створила 10 комунальних підприємств (КП) “Управляюча компанія з обслуговування житлового фонду” – по одному в кожному з десяти районів Києва, на баланс яких житлово-експлуатаційні контори (ЖЕКи) повинні передати житловий фонд, рухоме інерухоме майно.

За словами П.Пантелеева, КМДА планує завершити процес злиття столичних ЖЕКів у 10 КП “Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду” у вересні.

Джерело: interfax.com.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно