Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київська влада закликала готельєрів Не завищувати ціни під час проведення “Євробачення-2017”

16340.jpg
 

У КМДА надійшли скарги щодо необґрунтованого підвищення цін на проживання в готелях.
Київська міська державна адміністрація (КМДА) закликала власників готельного бізнесу не завищувати ціни на проживання в готелях під час проведення в столиці «Євробачення-2017».

Про це повідомила прес-служба КМДА з посиланням на заступника голови відомства Олексія Рєзнікова.

«Хочу повідомити, що на днях відбулася зустріч керівництва нашого управління туризму з представниками готельного бізнесу.Серед іншого, обговорювалося необґрунтоване підвищення цін на проживання під час проведення «Євробачення-2017».Ми провели роз’яснювальну роботу і представники бізнесу пообіцяли врегулювати дане питання, і привести ціни до економічно обґрунтованих », – цитує прес-служба Рєзнікова.

За його словами, надійшли скарги щодо необґрунтованого підвищення цін на проживання в готелях під час проведення в Києві “Євробачення”.

Також Резніков підкреслив, що Київ готовий провести «Євробачення» на високому рівні.

«Ми визначили необхідні роботи по благоустрою і незабаром, як тільки дозволять погодні умови, почнемо їх виконання. Те ж саме стосується ремонту доріг, а їх поки одночасно 40 ремонтують уже, облаштування набережної тощо.Активна робота в частині безпеки, медицини, просування », – цитує прес-служба Рєзнікова.

У прес-службі додали, що потенціал Києва в частині розміщення туристів в готелях сягає 19 500 місць, при тому, що протягом двох тижнів місто очікує близько 20 000 туристів.Крім того, ще близько 2 тисяч місць є в готелях в приміській смузі.

Джерело: unian.net

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно