Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київська нерухомість ставить цінові рекорди

400.jpg
 

Незважаючи на невелике здешевлення, житло в нашій столиці залишається одним з найдорожчих у світі.
Елітна нерухомість Києва виявилася однією з найдорожчих у світі. Наша столиця посіла 40-е місце (з 94) в рейтингу найдорожчих міст світу Global Property Guide – із середньою ціною квадратного метра в преміум сегменті на рівні в $ 3790.У рейтингу враховується вартість операцій з продажу квартир від 120 кв. м.в центрі міста, дані оновлюються кожні півроку, пишуть Вести

Згідно з останнім дослідженням, елітна нерухомість у столиці України в цілому дорожче багатьох європейських столиць: ми обігнали Любляну ($ 3380), Бухарест ($ 3201), Ригу ($ 2911), Братиславу ($ 2899), Таллінн ($ 2788), Будапешт($ 2472), Лісабон ($ 2389), Софію ($ 1442), Кишинів ($ 1303).

При цьому ціни на європейську нерухомість цього року ростуть в країнах Півночі і Прибалтики.У Таллінні, наприклад, середня ціна покупки житла піднялася на 20,04% порівняно з аналогічним періодом минулого року, у Вільнюсі – на 4,83%, а в Ризі – на 4,55%. В Ісландії житло за рік подорожчало на 7,37%. Також зростання цін помічений в Австрії (на 6,39%), Швеції (4,86%), Німеччини (3,72%).А от далі на південь нерухомість дешевшає. Наприклад, Греція показала в першому кварталі падіння на 7% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, Іспанія – 5,4%.

У Росії ціни впали на 5,15% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, в Румунії на 4%, а в Києві – на 3,54%. Зниження від 1,5 до 3% показало елітне житло в столицях Хорватії, Польщі, Франції, Норвегії, Словаччини та Фінляндія.

Найдорожче на Ольгинська.

Як з’ясували “Вести”, найдорожчим пропозицією липня в Києві, стала квартира з ремонтом VIP-рівня, в старовинному будинку, що пройшов капітальну реконструкцію по вул. Володимирська, ціна за квадратний метр в якій становить € 17,8 тис..На другому місці – апартаменти в центральній частині міста, на вул. Ольгинської (€ 15,8 тис / кв. М). Третє місце дісталося квартирі в побудованому по спецпроекту клубному будинку на вул. Мічуріна (€ 15,5 тис / кв. М).

Середня вартість квадратного метра квартир даного рейтингу перевищує € 16,4 тис.За цим показником Київ обігнав деякі європейські столиці, наприклад, середня вартість найдорожчих квадратних метрів в Барселоні становить близько € 14,3 тис, Брюсселі € 5,6 тис, а в Братиславі – € 2,6 тис.

Однак Києву, безумовно, ще далеко до Парижа, де середня вартість елітного житла становить € 34,8 тис. / Кв. м, Лондона на цінник починається з € 54 тис / кв. м, а якщо про ексклюзивних проектах, то і зовсім з € 100 тис. євро.”Нам далеко навіть до Москви, там минулого року я бачив пропозицію з ціною $ 101 тис. / Кв. М”, – повідомив ріелтор Elite Estate Михайло чеченки.

І це з урахуванням того, що ціни на столичну елітну нерухомість за рік просіли приблизно на 30%.”Минулого літа ми закривали угоди і по $ 24-25 тис. за квадрат. Це в новобудовах, стан до ремонту”, – розповів ріелтор Вадим Лісовський. Зараз найдорожчі квадрати в новобудовах “до ремонту” – на Грушевського, 9 і Diamond Hill – близько $ 18 тис. за кв. м.А в середньому “квадрат” елітного житла влітку минулого року коштував від $ 10 тис., зараз – $ 6-7 тис.

На думку експертів, оцінити всі пропозиції на ринку елітного житла Києва практично неможливо.”Ексклюзивні об’єкти частіше реалізуються методом закритих продажів, часом без залучення рієлтора, з рук в руки. Продавець дізнається все про покупця, а потім вже вирішує показати йому об’єкт”, – пояснює Михайло чеченки.Дані про такі суперексклюзівах практично ніколи не афішуються, хоча, на думку експертів, реальні ціни угод за видові квартири з ремонтом і меблями досягають і 100 тис. у. е. за квадрат.

Джерело: vesti.ua

Возможно, Вам также будет интересно