Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київське метро продовжать до Новобіличів

17111.jpg
 

“Київський метрополітен” проведе тендер на проектування ділянки до Новобіличів.
КП “Київський метрополітен” має намір продовжити Святошинсько-Броварську лінію до масиву Новобіличі. Про це в інтерв’ю Укрінформу заявив директор інституту “Київметропроект” Віктор Янікін.

“КП” Київський метрополітен “проведе тендер на проектування ділянки до Новобіличів. Там також є можливість прийняти людей на залізничній станції з приміських напрямків і перенаправити їх в метро.Неподалік розгорнуто масштабне будівництво житлового мікрорайону, побудований гігантський торгово-розважальний комплекс “Лавина”, тому пасажиропотік буде значним “, – сказав він.

За його інформацією, лінія метрополітену в цьому районі буде продовжена по проспекту Палладіна.”Будувати перегін доведеться закритим (в тунелі) способом, а саму станцію і під’їзди до нового депо, яке необхідно для такої протяжної лінії, як Святошинсько-Броварська, – відкритим. У перспективі можливе продовження лінії метро вздовж Великої Кільцевої дороги на північ.Швидше за все, в той район переберуться і автоперевізники, ніж розвантажать нині існуючий напружена ділянка в районі Святошино “, – додав чиновник.

Джерело: abcnews.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно