Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київські архітектори відібрані для участі в конкурсі на створення концепції знакового об’єкта в ОАЕ

 

Команда архітектурної майстерні з Києва Urbia. Design пройшла відбір для участі в конкурсі на створення знакового об’єкта Landmark в ОАЕ.
Сам об’єкт повинен стати місцем залучення і відпочинку жителів містечка і туристів, а також підкреслювати природний ресурс ОАЕ.”Створюючи концепцію” Всесвіту птахів “ми хотіли підкреслити, який внесок роблять Емірати, які розташовані на шляху міграції птахів з Азії до Африки, в розвиток і збереження світового природного ресурсу.Крім цього ми хотіли підтримати стратегію Еміратів, спрямовану на те, щоб показати стану з абсолютно іншого боку: місце небувалого природного ресурсу, зелені і трепетного ставлення до живих істот “, – розповіла керуючий партнер Urbia. Design Надія Стечишина.

Концепцією запропоновано створення об’єкта, який буде служити декільком цілям: стане середовищем постійного проживання рідкісних видів птахів (під куполом з унікальним мікрокліматом), а також тимчасового проживання мігруючих птахів на території прилеглого парку.

“Центр стане зосередженням знань і навчання. Адже усвідомлене ставлення до природи, птахів, до води грунтується на знаннях.Ми придумали місце, де в інтерактивній формі можна занурюватися в світ природи, відчути себе птахом, зробивши політ, гуляти під куполом в оточенні тропічної зони, а також дізнатися, як кожен особисто може внести свою лепту в збереження екосистеми “, – зазначила НадіяСтечишина.

За словами архітекторів Urbia design, цей оазис в пустелі також надасть можливість прогулянок в тіні, всі види ресторанного відпочинку, а також ледачих посиденьок під тентами в оточенні води.

Джерело: abcnews.com.ua

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно