Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київські ТРЦ залишилися задоволені новорічними святами

8633.jpg
 

Не всі торгові центри встигли підвести підсумки святкових тижнів, але попередні дані говорять про те, що нинішній сезон став для торговельної нерухомості удачней минулого.

Новорічна казка

«Наші показники рік до року (2014/2015) збільшилися на більш ніж 43%», – рассказиваетруководітель відділу реклами і маркетингу ТРЦ Gulliver Надія Лінська. Щомісячні показники демонструють аналогічний тренд.Наприклад, відвідуваність ТРЦ в грудні 2015 року зросла у порівнянні з аналогічним періодом 2014 року більш ніж на 40%: якщо в грудні 2014 року торговий центр відвідало більше 30 тис. Людей, то роком опісля – більш 43 тис.

Більш скромні досягнення демонструють інші ТРЦ.За даними відділу маркетингу ТРЦ Ocean Plaza, в порівнянні з святковими днями минулого року відвідуваність зросла на 10-12%. В грудні 2015 року в торговий центр прийшло 1960000 відвідувачів.

Експерт з торговельної нерухомості Вадим Зінченко каже, що за його наблюденіямколічество людей в торгових центрах в нинішньому святковому сезоні істотно виросло.«Таких стовпотворінь в торгових центрах напередодні свят торік не було», – згадує він.

Різдвяні канікули

Правда, більш важливий показник – не кількість відвідувачів, а їх якість, тобто конвертація або співвідношення відвідувачів до покупців.Ці цифри в ТРЦ зазвичай приховують.

Виводиться цей показник простим шляхом: вираховується співвідношення відвідувачів (цю цифру ТРЦ отримує завдяки лічильникам на вхідних групах і в паркінгах) до кількості чеків (цю інформацію надають орендарі).У більшості ТРЦ орендарі працюють на умовах ставка +% від обороту, тому ТРЦ точно знає, скільки за звітний період було відвідувачів і скільки чеків пройшло по орендарям. Але, як стверджують експерти, іноді орендарі спотворюють показники.”Ритейлер простіше дізнатися це число, але нам як ТРЦ це складніше зробити – ми повинні отримати всі звіти по товарообігу від максимальної кількості рітейлерів», – додає Надія Лінська.

У свою чергу, говорить Вадим Зінченко, і власники ТРЦ люблять завищити показники відвідуваності, щоб продемонструвати орендарям свої маркетингові успіхи. До того ж, додає він, важливу роль відіграє точність.За його словами, в деяких ТРЦ стоять настільки примітивні датчики, що похибка становить 30%.

Як пояснює Надія Лінська, у якісних лічильників, які можуть окремо визначити і підрахувати кожного відвідувача, похибка досягає максимум 5-7%.Причому, як додає директор департаменту торговельної нерухомості Colliers International Наталія Кравець, якісний лічильник здатний враховувати (точніше, виключати) навіть такі нюанси, як виходять на перекур продавці.

Робочі будні

Але точно дізнатися рівень конвертації практично неможливо. Наталія Кравець каже, що вираховувати рівень конвертації по окремих ТРЦ – все одно що виводити на показник середньої температури по лікарні.Але, за її словами, більш високі показники спостерігаються у ТРЦ, розташованих далеко від метро і хороших транспортних розв’язок. «У таких ТРЦ кількість відвідувачів не дуже невелике, але їх якість – висока.Швидше за все, якщо відвідувач зайшов у такий ТРЦ, то у нього є конкретна мета, будь то навіть продукти харчування або засоби гігієни », – пояснює вона. У таких випадках рівень конвертації іноді може досягати 70%, і цей показник Наталія Кравець називає дуже хорошим.

За цією ж логікою, у великих ТРЦ, розташованих в локаціях з гарною транспортною доступністю, високий відсоток прохідного трафіку. За словами Зінченка, хорошим показником є ​​50%, зазвичай конвертація становить від 25% до 40%.

В цілому ж, пояснює Наталія Кравець, все індивідуально в кожному торговому центрі і залежить від реалізованої маркетингової політики. Наприклад, в ТРЦ Gulliver після відходу «Фуршету» відвідуваність не тільки знизилася, але й скривилася.«Раніше у нас була хороша відвідуваність протягом 5 робочих днів, а у вихідні вона знижувалася. При цьому тривалість відвідування підвищувалася за принципом «прийшло менше людей, але вони вчинили більше покупок» », – розповідає Надія Лінська.Після оновлення нульового поверху відвідуваність вирівнялася, вихідні підтяглися до буднів і в підсумку зараз в ТРЦ потоки відвідувачів більш-менш рівномірні протягом усього тижня.

Джерело: abcnews.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно