Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київський метрополітен планує вилучити з обігу жетони в цьому році

16214.jpg
 

У КП “Київський метрополітен” планують вилучити з обігу жетони протягом цього року.
Про це УНН повідомили у відповідь на інформаційний запит в прес-службі столичної підземки.

“КП” Київський метрополітен “планує вилучити з обігу жетони протягом 2017 року», – йдеться у відповіді.

Відзначається, що на 1.01.2017 року загальна кількість жетонів, які враховуються на підприємстві, становить 2149689 штук.

“Протягом 2016 роки кількість жетонів, які враховуються в метрополітені зменшилася на 1864172 штук”, – додали в прес-службі.

На питання, коли будуть введені проїзні квитки нового зразка, які замінять жетони, в прес-службі відповіли, що це буде відбуватися поступово. “З огляду на прийняття 17.01.2017 року Верховною Радою України Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті”, КП “Київський метрополітен” готується до переходуна єдиний електронний квиток, поступово виводячи жетон з обігу як засіб оплати проїзду “, – повідомили в прес-службі.

Щодо вартості такого квитка, то вона буде відома після визначення виду електронного засобу оплати разового проїзду в рамках впровадження єдиного електронного квитка для всього пасажирського транспорту Києва.

У прес-службі підкреслили, що поки в будні в метрополітені здійснюється 550-600 тисяч проходів на добу з використанням жетона.

“Це кількість поступово зменшується через перехід пасажирів на проїзні квитки на основі безконтактних карток”, – підкреслили в прес-службі.

Джерело: unn.com.ua

,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно