Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київський метрополітен повністю відмовиться від жетонів до кінця 2017

403626
 

До кінця 2017 метрополітен планує повністю вивести жетони з обороту. Про це повідомила радник начальника КП «Київський метрополітен» Наталя Макогон.

Уже зараз більшість пасажирів для проходу в метро користуються безконтактними картами. Співвідношення, за словами Макогон, становить 55% на 45% на користь карток. Ще рік тому жетони використовували близько 60% киян. Крім цього, через турнікети на всіх станціях можна пройти, розрахувавшись безконтактної банківською картою з підтримкою PayPass. Таких пасажирів в день налічується близько 30 000.

«Спочатку ми переведемо в режим карт по одному турнікету на кожній станції. Другою хвилею будуть переобладнані турнікети з PayPass, тому що люди туди і так йдуть з картками», – розповідає Макогон. Роботи почнуться сьогодні зі станції «Площа Льва Толстого». Останніми в черзі будуть «Лісова» та «Вокзальна».

Паралельно на підприємстві розглядають питання про введення можливості поповнення безконтактних карт за допомогою банківського пластику. Поки безконтактні карти метро можна поповнити тільки готівкою в касі або терміналах.

«Ми починаємо перерозподіляти пасажиропотоки, тому що є розуміння, що людина, що використовує картку, проходить турнікети швидше. Він підходить зазвичай вже з карткою напоготові, прикладає і йде далі. Людина, яка користується жетонами, витрачає набагато більше часу. Заходячи в метро, ​​він або йде купувати жетон, або, як показують спостереження, підходячи до турнікету починає його шукати, гальмуючи при цьому інших пасажирів», – пояснює радник начальника підприємства.

Для самого метрополітену відмова від жетонів спростить ведення звітності та мінімізує людський фактор. «Це і фізично набагато менше роботи, паперів, які треба заповнювати, процес інкасації жетонів також забирає час. Повний перехід на карти скасує ці процеси і дані будуть збиратися автоматично. А будь-яка автоматизація все спрощує», – розповідає Макогон.

У подальшій перспективі в метрополітені планують переобладнати місця, де працюють касири, в своєрідні центри обслуговування пасажирів. Зараз вони є на станціях «Дорогожичі» та «Політехнічний інститут». Збільшення їх кількості допоможе людям вирішувати питання, що виникають з тими ж пластиковими картами, більш оперативно.

Джерело: ain.ua

, , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно