Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київський ЦУМ відкриється після реконструкції в березні 2016

2302.JPG
 

ЦУМ постане в тому ж вигляді, що і до реконструкції

Центральний універмаг в Києві на вул.Хрещатик буде відкритий після реконструкції в березні 2016 року, повідомив директор реконструкції ЦУМу Ігор Лящ.

“Березня 2016 – ми хочемо закінчити до цього терміну. ​​ЦУМ постане в тому ж вигляді, що і до реконструкції”, – заявив І.Лящ, виступаючи на пленарному засіданні Київської міської ради в четвер.

Він підкреслив, що фасади ЦУМу і окремі частини внутрішнього інтер’єру будуть збережені в колишньому вигляді, але торгова площа буде збільшена майже вдвічі – з 12 до 23 тис кв м.

На даний момент вже завершено будівництво трьох підземних поверхів, два з яких будуть відведені під паркінги загальною площею 6,5 тис кв м, розраховані на 180 машино-місць, один – під торговельні площі. Зараз ведуться будівельні роботи на першому наземному поверсі.

І.Лящ повідомив, що сходові марші не зберігатимуться, оскільки вони були призначені для евакуації відвідувачів при надзвичайних ситуаціях і займали чверть всієї площі будівлі – 3,5 тис кв м. Проте окремі елементи сходів все ж будуть використані в інтер’єрі.

Джерело: kiev.segodnya.ua

Возможно, Вам также будет интересно