Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київський ЦУМ змінив дату відкриття

5299.jpg
 

У Києві триває реконструкція столичного ЦУМу, яка почалася ще в 2012 році. Раніше передбачалося, що центральний універмаг відкриється в березні 2016 року, проте фінальну дату відкриття вирішили перенести.

Тепер стало відомо, що київський ЦУМ відкриється в серпні 2016 року – до початку сезону «осінь-зима». «Таке рішення дозволить нашим партнерам якісно провести підготовку до відкриття і запропонувати покупцям максимальний асортимент товарів», – розповів директор компанії “ЕСТА Холдинг” Максим Громадцов.

Як повідомляється, столичний ЦУМ вирішив піти на зустріч орендарям і не відкриватися в березні 2016 року. Багато рітейлерів скаржилися, що доведеться фактично почати роботу до старту сезону розпродажів. Цю інформацію підтвердив генеральний директор компанії «ЕСТА Холдинг» Максим Громадцов. За його словами, ринок рітейлу працює за своїми правилами і перенесення відкриття навіть на 1-2 тижні на піку сезону «весна-літо» може істотно вплинути на продажі орендарів.

В даний момент на будмайданчику ЦУМу завершуються роботи з будівництва 4-5 поверхів.Фахівці НДІ «Укрпроектреставрація» приступили до робіт з реставрації історичного фасаду будівлі.

Джерело: abcnews.com.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно