Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Київський ВДНГ перетворять на IT-кластер і центр культури

4711.jpg
 

Виконуючим обов’язки директора призначений блогер і шоумен Максим Бахматов, журналіст Олександр Акименко і підприємець Максим Яковер.

Плани у нової команди – грандіозні: вивести збиткове держпідприємство на прибуток, повністю оновити його інфраструктуру, парк, павільйони, кафе, озеро. В ідеалі – перетворити морально застарілий столичний ВДНГ у центр інновацій та культури.

«Ми відкриваємо двері всім організаторам яскравих і якісних подій. Комплекс повинен ожити, вийти з анабіозу і перестати бути зоною відчуження … Ми шукаємо кураторів самих різних напрямків: від освіти до спорту, від сучасного мистецтва до IT », – пише Акименко.

Як розповів Максим Бахматов, який зараз очолює керуючу компанію ВДНГ, проблем у центру досить багато: заблоковані рахунки, 20 млн грн боргу, інтерес з боку прокуратури та податкової.Ті ж павільйони – взагалі не опалюються вже вісім років, а це означає, що вже з жовтня проводити в них виставки важко. Але нова команда сповнена оптимізму і збирається вирішити всі ці проблеми.

Основним джерелом фінансування може стати приватно-державне партнерство. ВДНГ, як національний центр, не можна приватизувати, але можна залучити в нього інвесторів на підставі договору про приватно-державному співпрацю.Робота над цим – одне із завдань нової команди.

Як виглядатиме оновлений ВДНГ? Концепція – поки в роботі. Але в цілому – це 300 га території і павільйонів, які можна розбити на зони.«Уявіть, що ви повертаєте наліво, а там розташований IT-кластер, офіси розробників, техновиставкі. Повертаєте наліво – там проводять виставки картин, бієнале, екологічні конференції », – розповідає Бахматов.

Концепцію розвитку центру будуть обговорювати з громадськістю. Всім бажаючим якось взяти участь у проекті команда пропонує зв’язуватися через Facebook.

Джерело: gloss.ua

, , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно