Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кличко хоче побудувати два сміттєпереробних комбінати

16280.jpg
 

За його словами, Київ не хоче потрапити в таку ж складну ситуацію, в яку потрапив Львів.
Київська влада веде переговори про будівництво двох сміттєпереробних комбінатів. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко в інтерв’ю Радіо Свобода. “Що стосується сортування сміття, то для цього потрібні сміттєпереробні комбінати, яких у нас зараз немає.Ми зараз ведемо переговори про те, щоб побудувати два таких комбінату. Один – ближче до Києва, а інший – на полігоні, на який вивозиться сміття, де ситуація також дуже критична “, – сказав він.

“У цьому році у нас повинні закінчитися переговори.Після цього нам потрібно буде 1,5-2 роки для того, щоб завод почав працювати “, – зазначив мер.

За його словами, Київ не хоче потрапити в таку ж складну ситуацію, в яку потрапив Львів.Мер також заявив, що влада збирається модернізувати сміттєпереробний завод “Енергія”, розташований біля Харківського масиву.

За словами Кличка, зараз звалища можуть призвести не тільки до забруднення середовища, але і становлять велику небезпеку для людей, які живуть біля них. “Зараз ми говоримо про модернізацію заводу” Енергія “, куди ми зможемо поставити нове, сучасне обладнання.Так сталося, що завод зараз вже опинився в зоні проживання, тому що поруч Харківський масив. Ніяких викидів у заводу не буде, завод не зможе завдавати шкоди жителям цього району “, – обіцяє мер.

Він також анонсував встановлення навесні “утоплених” баків для сміття в історичному центрі Києва. “У центрі міста, де історичні пам’ятники, а поруч стоять баки зі сміттям, – виглядає не дуже привабливо.І зараз перед “Євробаченням”, якщо ми хочемо зробити наше місто “туристичною Меккою”, нам потрібно впровадити сучасні технології. Навесні ми вже будемо презентувати “втоплені” баки, тільки зверху стоїть урна.Обсяг цього бака, який стоїть під землею, дуже великий “, – розповів мер.

За словами Кличка, такі баки потрібно вивозити, але від них немає запаху, вони виглядають “привабливо і сучасно”.

Джерело: segodnya.ua

, ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно