Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кличко, Нацполіція і забудовники визначилися з правилами забудови Києва

161420
 

Причина його оптимізму проста: найбільші столичні забудовники в середу, 14 вересня, підписали меморандум з київською владою і правоохоронними органами для забезпечення правопорядку і дотримання законності на будівельних майданчиках Києва.

Про це стало відомо з виступу Віталія Кличка перед голосуванням за порядок денний сьогоднішнього пленарного засідання Київради.

За словами градоначальника, він підписав цей меморандум для забезпечення законності і правопорядку навколо київських будівництв. Мовляв, за останні тижні скандалів і сутичок між забудовниками і місцевими жителями в Києві було дуже багато і ситуація вимагала його втручання.

“Відтепер всі будмайданчика в місті буде охороняти виключно поліція, а всі спірні питання будуть вирішуватися за круглим столом”, – заявив Кличко.

Відзначимо, згідно з повідомленням прес-служби Київської міськдержадміністрації (КМДА), меморандум передбачає, що забудовники не пізніше ніж за 60 днів до початку будівництва в добровільному порядку проводитимуть інформаційно-роз’яснювальну роботу з жителями прилеглих територій, за 10 днів – розмістять біля воріт будівельного майданчика інформаційний стенд з докладною інформацією про проект будівництва, отриманих документах на користування земельною ділянкою.

Крім того, київські правоохоронці повинні визначити окремий номер телефону в режимі “гарячої лінії” для звернень з питань чи подій, що виникають під час будівництва в столиці, а також забезпечити дотримання громадського порядку під час будівництва на території Києва, в т.ч., на договірній основі з забудовниками, охорону будмайданчиків.

Крім того, меморандум передбачає, що забудовники в добровільному порядку відмовляються від залучення приватних охоронних компаній і окремих фізичних осіб для охорони будівельних майданчиків на території столиці.

У свою чергу, КМДА, згідно з меморандумом, забезпечує своєчасну публікацію на веб-порталі територіальної громади Києва та сайті Київської міськради рішень або розпоряджень КМДА щодо відведення земельних ділянок, реєстр укладених договорів оренди земельних ділянок та інших документах, що видаються забудовникам.

КМДА також зобов’язується публічно вести “Міський кадастр Києва” із внесенням туди інформації про всі будмайданчиках на території столиці та документів, які підтверджують законність будівництва на них.

Меморандум підписали представники 11 будівельних компаній: Укрбуд, Київміськбуд, Житлоінвест-УКБ, UDP, Інтергал-Буд, ЗБК ім. Ковальської, ГЕОС, Нова Слобідка, Фундамент, Сіті-1 Девелопмент і Столиця Груп.

Джерело: kievvlast.com.ua

, , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно