Новости недвижимости Украины

Недвижимость, бизнес и деловая жизнь. Доставка новостей "на дом".

Кличко турбується про захист ошуканих забудовниками інвесторів

klichko
 

Таких, за даними Віталія Кличка, в Києві налічується 12 тисяч чоловік. Кличко також інформував Кабмін про те, що з 500 будівництв столиці, що ведуться з порушенням будівельних норм, 100 мають житлове призначення, а площа всіх проблемних земельних ділянок, відведених під житлове будівництво в Києві складає 150 га.

Про це стало відомо з листа голови Київської міськдержадміністрації (КМДА) Віталія Кличка прем’єр-міністру Володимиру Гройсману від 30.08.2016 року.

У своєму зверненні до прем’єр-міністра Кличко посилається на ст.47 Конституції, яка гарантує право громадянина побудувати або купити житло. Однак на тлі кризових явищ у будівельній галузі, недобросовісної конкуренції забудовників і недостатнє законодавче врегулювання, гостро стоїть питання завершення будівництва т.зв. проблемних житлових об’єктів, зазначає столичний градоначальник.

“На сьогодні в Києві з порушеннями законодавства будується 500 об’єктів (в тому числі довгобуди), з них житлового призначення – близько 100. Загальна площа проблемних київських земельних ділянок становить близько 150 гектарів”, – інформував Кличко.

На його думку, вирішення цих проблем може радикально сприяти повернення до розгляду законопроекту від 5.11.2013 № 3542 “Про захист прав потерпілих інвесторів під час будівництва житлової нерухомості”.

Цей проект закону був розроблений в 2013 році народними депутатами Геннадієм Зубко, Валерієм Головко, Сергієм Каплін, Валерієм Лунченко, Віталієм Чугунніковим і Русланом Марцінківа, однак, не пройшов експертизу Головного науково-експертного управління апаратуВерховної Ради.

Джерело: kievvlast.com.ua

, , , , , , ,

Читайте также

Возможно, Вам также будет интересно